30 вересня 2021 р. на урочистостях з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек та 100-річчя від дня заснування Наукової бібліотеки НФаУ відбулося нагородження відзнаками колективу та його окремих представників.

Бібліотечну спільноту та гостей свята привітав перший проректор з НПР, проф. Андрій Федосов. Він вручив співробітникам бібліотеки подяку від Харківської обласної державної адміністрації та почесні грамоти Національного фармацевтичного університету.

Голова первинної профспілкової організації співробітників НФаУ, проф. Володимир Малий вручив почесні грамоти Обласного комітету Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України та первинної профспілкової організації співробітників НФаУ.

Щирі слова привітань та подяк лунали від студентства та кафедр університету.

У рамках урочистостей відбулася презентація серії бібліографічних покажчиків «Наукова спадщина вчених Національного фармацевтичного університету» в 13-ти частинах, в яких представлено науковий доробок університету з 1921 р. по 2020 р.

Гості свята відвідали виставку раритетних видань «Подих часу: цінні та рідкісні видання з фонду Наукової бібліотеки НФаУ» та виставку творчих робіт співробітників бібліотеки «Їхнє друге покликання».