28 та 29 вересня 2021 р. в Науковій бібліотеці проведено бібліотечний non-stop (до 100-річчя Наукової бібліотеки НФаУ)

28 та 29 вересня 2021 р. в Науковій бібліотеці проведено Бібліотечний nonstop.

Метою комплексного заходу було підвищення іміджу бібліотеки та статусу книги і читання серед молоді, популяризація бібліотеки та послуг, залучення нових користувачів за допомогою оригінальної культурної програми.

Захід розпочався з презентації тематичної виставки-інсталяції «Наукова бібліотека НФаУ: історія успіху», під час якої відвідувачі ознайомились з історією становлення та розвитку Наукової бібліотеки; з її публікаціями, здобутками; відзнаками та нагородами колективу за останні роки.

Гості заходу переглянули виставку цінних і рідкісних видань «Раритетні видання у фонді Наукової  бібліотеки НФаУ», що дало можливість простежити історію розвитку нашої Аlmamater. Видання містять печатки від «Фармацевтичної лабораторії Імператорського Харківського університету» та «Харківський Фармацевтичний Інститут» до сучасної університетської печатки Національного фармацевтичного університету, автографи видатних вчених.

Родзинкою заходу стала виставка творчих робіт працівниць бібліотеки «Їх друге покликання». Викликали захоплення 200 робіт виконані  різними техніками образотворчого мистецтва (вишивка, декупаж, бісероплетіння, валяння та інші).

В інтелектуальних змаганнях під час бібліоквесту «Однокурсник –  2021» взяли участь 10 команд першокурсників. Маршрутні листи команд передбачали пошук п’яти локацій з інтерактивними сюжетами, реквізитом та інтелектуальними завданнями. Завзятість, цілеспрямованість, креативність – характерні якості, що продемонструвало студентство під час заходу.

Під час квесту студенти ще більше дізнались про функції, ресурси та сервіси усіх підрозділів бібліотеки. По закінченню бібліоквесту, як винагороду за участь, кожен студент отримав солодощі від бібліотеки.

Підготовлено та проведено літературну мозаїку «Аптека & Бібліотека».

Захід мав на меті ознайомити майбутніх фахівців з літературними творами, персонажі яких пов’язані з фармацією, а також надати інформацію про  відомих  письменників, життєвих шлях і кар’єра, яких  пов’язані із аптечною справою.

Акцентувалась увага на тому, що аптекар і бібліотекар дуже споріднені професії,об’єктом уваги яких є людина.

Приміщення  бібліотеки були оснащені фотозонами, що відразу стали улюбленим місцем студенства.