Єдина картка читача

На виконання рекомендацій засідання Ради ректорів ЗВО III – IV рівнів акредитації про діяльність бібліотек ЗВО у процесах забезпечення науки та освіти від 25.09.2012 р. щодо створення  єдиної реєстраційної картки з метою взаємообслуговування, з 1 вересня 2013 р. діє проєкт «Єдина картка читача бібліотек ЗВО Харкова». Цей проект забезпечує систему взаємообслуговування читачів у бібліотеках закладів вищої освіти Харківського регіону. Наукова бібліотека НФаУ також є учасником даного проєкту.

Метою проєкту «Єдина картка читача бібліотек ЗВО Харкова» є доступ студентів, аспірантів, викладачів та науковців закладів вищої освіти Харкова до фондів та електронних ресурсів бібліотек для використання їх у навчанні та науково-дослідній роботі. Кожен читач може користуватися бібліотеками ЗВО, які підписали Декларацію приєднання до проекту. 

До проєкту вже приєдналися 27 бібліотек ЗВО Харкова.

Обслуговування здійснюється за наявності Єдиної картки читача, яку можна отримати у відділі реєстрації користувачів в ЦНБ імені В.Н. Каразіна у відділі реєстрації користувачів, кімн. 7-50, тел. 707-56-74. При собі мати читацький квиток Наукової бібліотеки НФаУ, який наразі поєднаний з перепусткою до університету.

Правила користування «Єдиною карткою читача ЗВО Харкова»

Віртуальна мапа учасників проєкту