Вебінари 2024

   Вебінари від Customer Success Architect, Clarivate

2024 рік

Досліджуйте розумніше  

 

 

Квітень

25 квітня

Тема: Рішення Clarivate для розробки вашої рейтингової стратегії. Research Smarter 

Тези: Рейтинги університетів – це популярний спосіб зрозуміти, яке місце займає той чи інший університет у ширшому академічному середовищі. Рейтинг є критично важливим чинником для студентів при виборі вищої освіти, і уряди, роботодавці та фінансові агентства більш прихильно ставляться до університетів з високим рейтингом. Підвищення досконалості досліджень може допомогти університетам підвищити свій рейтинговий потенціал. Приєднуйтесь до сесії, щоб дізнатися більше про те, як рішення, дані та послуги Clarivate можна використовувати для підтримки стратегії рейтингу вашого університету.

10:15–11:15  Реєстрація

Березень

21 березня

Тема: Вступ до наукометрії. Clarivate Essential

Тези: Цілі та завдання наукометрії, дані та джерела, що використовуються для аналізу, критерії їхньої якості. Як розраховуються і для чого (не)варто використовувати основні показники: імпакт фактор та його варіації, Journal Citation Indicator, квартиль, індекс Гірша, CNCI, beamplots. Приклади коректного та некоректного застосування. Аналіз здобутків науковця та установи крізь призму Web of Science та InCItes

10:15–11:15 Реєстрація

14 березня 

Тема:  Як подати дисертації в базу PQDT Global Description

Тези: База даних ProQuest Dissertations & Theses Global (PQDT) ™ — це найповніша у світі мультидисциплінарна колекція дисертацій з 65 країн, що налічує понад 5 мільйонів рефератів і 3 мільйони повних текстів робіт з тисяч університетів. Покрокова інструкція як додати дисертації, можливість поставити питання представникам компанії Clarivate Майнхард Кеттлер – Partnerships Manager та Ірина Тихонкова – Customes Success Consultant

Час 11:00–12:00 Реєстрація

 

Лютий

29 лютого 

Тема: Підтримка досліджень чесності за допомогою надійних інструментів та даних
Тези:  Сьогодні ми спостерігаємо за зростанням не тільки деяких журналів, які видаються, а й сумнівних видавничих практик. Крім того, зростає різноманітність загроз доброчесності досліджень, включаючи паперові фабрики, маніпуляції із зображеннями та потенціал для зловживання штучним інтелектом.
Підтримка цільності досліджень – це спільна робота науково-дослідних установ, науковців, грантодавців, видавців та постачальників баз даних. Кожен повинен вжити заходів для забезпечення валідності, точності та загальної достовірності наукових результатів.
Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися, які кроки в Web of Science зробила Clarivate для підвищення чесності досліджень у рамках наших постійних зусиль активного зовнішнього середовища в підтримці суспільної довіри до наукових та наукових досліджень.

Час 10:15–11:15 Реєстрація

22 лютого

Тема: Оцінка міжнародної співпраці
Тези: Міжнародна співпраця відкриває можливості проведення наукових досліджень на більш якісному рівні, кращої презентації наукових здобутків та отримання додаткового фінансування. Як програмне забезпечення доступне та ефективне для співпраці, оцініть їхню ефективність за допомогою Web of Science Core Collection та InCites. На вебінарі проаналізуємо співпрацю як України в цілому так і окремій установі. Відповіді на питання з реєстраційних анкет.
Час 10:15–11:15 Реєстрація

15 лютого

Тема: Відкритий доступ
Тези: Традиційно в середині лютого, згадуючи Будапештську ініціативу відкритого доступу, що була оголошена 14 лютого 2002 року обговорюємо, що нового в царині відкритої науки і відкритого доступу. Проаналізуємо відкриті публікації українських науковців за допомогою Web of Science та InCites. Зупинимося на нових індексах препринтів та дисертацій. Звісно згадуємо бізнес моделі журналів і як знайти видання відкритого доступу і ті, що з безкоштовними публікаціями
Час 10:15–11:15
Реєстрація

8 лютого

Тема: Світ журналів: хороші, погані та хижацькі

Тези: Критерії якості наукового журналу. Основні атрибути та метрики: ISSN, doi, ORCID, імпакт-фактор, JCI, квартиль та інші. Як знайти та проаналізувати видання за допомогою Web of Science, MJL, JCR та не потрапити до різних типів хижацьких видань.
Час 10:15–11:15 Реєстрація

1 лютого

Тема: Базові можливості Web of Science для наукової діяльності
Тези: Як знайти та проаналізувати публікації за своєю темою. Як отримувати повідомлення про нові статті. Як розмістити основні видання в яків варто подавати статті. Як знайти установи та науковців, які більше доклалися до вирішення цікавої вам теми. 
Реєстрація:  

10:15–11:15

 16:15–17:15 

Січень

25 січня

Тема: Найвищі нові спеціалізації та напрямки у дослідженнях 2023 року

Тези:   Темпи інновацій ніколи не сповільнюються, а спеціалізовані галузі науки швидко розвиваються і з’являються нові. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб отримати знання та передбачення щодо розуміння мінливих глобальних дослідницьких тенденцій 2023 року, які завершують вас у стратегічному плануванні, інвестуванні та прийнятті рішень.

Час 10:15–11:15  Реєстрація

Тема: Найвищі нові спеціалізації та напрямки у дослідженнях 2023 року

Час 16:15–17:15  Реєстрація  


 

Розклад семінарів українською за посиланням https://clarivate.libguides.com/europe/ukraine

 

Elsevier для України

18 квітня Час: 10:00

Ландшафт академічних рейтингів: зміни та тенденціївідкривається в новій вкладці/вікні )

Рейтинги університетів розвиваються паралельно з глобальними академічними рейтингами, щоб задовольнити потреби різноманітних цільових аудиторій: студентів, науковців, роботодавців, політиків та інших зацікавлених сторін. Приєднуйтесь до нас, щоб дізнатися про нещодавні зміни, внесені такими лідерами рейтингу, як QS і THE World University Rankings, останні тенденції в індустрії академічних рейтингів і вплив представництва вашого навчального закладу в Scopus на загальну продуктивність в інституційних, предметних і інші види академічних рейтингів.

10 квітня Час: 11:00

Reaxys Monthly – навчання та «відкритий офіс»відкривається в новій вкладці/вікні )

Щомісячна зустріч Reaxys, де ми покажемо різні функції Reaxys. Ідея зустрічі полягає у взаємодії з учасниками, які заохочуються ставити запитання та пропонувати теми для пошуку. Якщо не буде запитань чи пропозицій тем, ми продовжимо навчання, охоплюючи всі галузі хімії та суміжних наук.

9 квітня Час: 10:00

Як знайти відповідну літературу в Scopusвідкривається в новій вкладці/вікні )

Дізнайтеся про методи та стратегії пошуку в базі даних Scopus. Дізнайтеся, як ефективно використовувати пошукову систему та отримувати релевантні результати, використовуючи правильні ключові слова, логічні оператори та фільтри.

26 березня Час: 10:00

Як орієнтуватися в заголовках Scopusвідкривається в новій вкладці/вікні )

Якщо ви хочете дізнатися більше про величезну кількість тисяч журналів Scopus, цей вебінар для вас. Що таке журнали відкритого доступу та які існують види відкритого доступу? Чи існують журнали, присвячені вашій конкретній сфері роботи? Що таке показники журналу і що вони можуть розповісти вам про потенційний вплив вашої статті? Як журнали індексуються та припиняються? Приєднуйтесь до нас, щоб знайти відповіді на ці та багато інших запитань, які допоможуть вам легко знайти відповідні наукові назви для читання та публікації.

19 березня Час: 10:00

Відкрийте для себе теми ScienceDirectвідкривається в новій вкладці/вікні )

Знайомтеся з новими поняттями та незнайомими термінами під час читання наукової літератури, не відриваючись від тексту. Досліджуйте теми ScienceDirect і знайдіть усі переваги цього інструменту. ScienceDirect Topics використовує передову технологію, щоб допомогти вам краще зрозуміти інформацію, яку ви читаєте. Під час вебінару ми продемонструємо практичні наслідки для науковців, студентів і викладачів.

12 березня Час: 10:00

Усе про критерії та процес індексації журналів у Scopusвідкривається в новій вкладці/вікні )

На цьому вебінарі дізнайтеся, як база даних Scopus вибирає індексовані джерела, зосереджуючись на надійних високоякісних джерелах. Дізнайтеся, як подати журнал на оцінку. Дізнайтеся більше про критерії та процес оцінювання журналу. Ми відповідаємо на питання, важливі для редакторів наукових журналів, наприклад: Як подати журнал для включення в Scopus? Які критерії використовує Scopus для оцінки журналів? Як Scopus забезпечує якість? Де я можу знайти всю важливу інформацію для редакторів журналів?

6 березня Час: 11:00

Reaxys Monthly – навчання та «відкритий офіс»відкривається в новій вкладці/вікні )

Щомісячна зустріч Reaxys, де ми покажемо різні функції Reaxys. Ідея зустрічі полягає у взаємодії з учасниками, які заохочуються ставити запитання та пропонувати теми для пошуку. Якщо не буде запитань чи пропозицій тем, ми продовжимо навчання, охоплюючи всі галузі хімії та суміжних наук.

Онлайн-тренінги та семінари Elsevier для України

На допомогу викладачам та дослідникам на україномовному порталі представлений календар майбутніх

навчальних вебінарів і бібліотека раніше записаних відео українською мовою

Записані вебінари

Якщо ви бажаєте переглянути більше вебінарів англійською мовою, ми запрошуємо вас відвідати  спеціальну сторінку вебінарів .